До кога, ще полягваме? - отново!
#21 Removed user 28.06.2017 22:37
High surf
62 Posts

<blockquote><h3>Tolbuhin написа:</h3>Girondins Bordeaux много дрънкаш......а ти си самият не си цвете за
мирисане.Млъкни малко и си гледай играта,защото ....имаш много кирливи ризи</blockquote>
братле недей писа такива работи че може да те изкара тая че си мой мулти акаунт(chuckle) (chuckle) и все пак те поздравявам за това че писа и за това че изрази мнение--правилно,безскрупулно и необременено...браво(bow) (bow) (y) (handshake) (handshake)

#22 Tolbuhin 28.06.2017 22:54
Tolbuhin
11 Posts
Since 15.11.2016

Тя ли е той ли самият Girondins Bordeaux не може да се определи.Един път Пише в мъжки род един път в женски и само по себе си не знае какво е!!!Че в самата игра е бъкано с мошеници е ясно и на децата,просто ме е яд на такива индивиди че не си гледат в паницата,защото техните г.зове повече миришат.Поразровете се във Форума и се виждат едни и същи хора.ЗАЩО ЛИ ???????:x :x :x 8-| 8-|

#23 Girondins Bordeaux 29.06.2017 07:43
Girondins Bordeaux
1098 Posts
Since 18.07.2010

:D Повече от ясно е че си бот на някой,но не ме интересува,отбор на няколко "дни" ,"неизвестен" влиза и "знае" и започва да обвинява.Нормално е да си правите по-няколко отбора за да има кой да ви прави спец.тренировки и да се криете зад някой неизвестник,вместо да пишете от своя акаунт.
И друго ..пишете едно и също и не се усещате ...кои са тези тези в които винаги аз пиша първа?Покажете ги ,защото вече "двама" станахте.а скоро и другите ви ботове ще се включат.Пак казвам когато човек обвинява трябва да каже,покаже и докаже.

#24 Tolbuhin 29.06.2017 08:05
Tolbuhin
11 Posts
Since 15.11.2016

Първо не съм бот на никой.Това че отбора ми е нов не значи че не знам много за играта ,за интригите и за мошенгиите дето се правят или са се правили в миналото...Girondins Bordeaux казах ти да не пишеш глупости,но ти твоята си знаеш а не си цвете за мирисане.....Отдалече вониш....Недей да обвиняваш хората за неща които точно ти си правил-втори отбори,трансфери с тия отбори,специални тренировки:x :x :x :x...МЪЛЧИ СИ ЗА ДА НЕ СТАНЕ РАБОТАТА:КРАДЕЦА ВИКА ДРЪЖТЕ КРАДЕЦА....(rofl) (rofl) (rofl) (rofl)

#25 Removed user 29.06.2017 13:22
Daredevils
329 Posts

Тука малко заприлича на дързост и красота споровете нямат край (rofl) (rofl) (rofl) (rofl) (rofl)

#26 Removed user 29.06.2017 18:52
High surf
62 Posts

алооо честната ето казвам ти,показвам ти ,доказвам ти(chuckle) (chuckle) http://www.shampioni.com/?act=player_info&player_id=124183&tid=44
ето това как е станало г-жо СЛЪНЦЕ та те питам и искам да обясниш пред миряните..с каква цел е въртян този играч между тебе и Ботев аааа(chuckle) (chuckle) няма да обясниш нищо (chuckle) и това ако не е живо прехвърляне на над 1 млн. кредит здраве му кажи
Girondins Bordeaux 2 500 000 2016-05-26 16:53 продава го
Ботев Гл 1 005 000 2016-09-07 20:22 и си го връща
обясни тези два трансфера(cash) (cash) (cash) като тогава играча е 29-30 год

#27 Tolbuhin 29.06.2017 19:06
Tolbuhin
11 Posts
Since 15.11.2016

CHELSEA FС ,Моля те извини се на Girondins Bordeaux....та той или тя е най честния мениджър в играта(chuckle) :D :D (chuckle) ......(rofl) (rofl) (rofl)

#28 Girondins Bordeaux 29.06.2017 19:35
Girondins Bordeaux
1098 Posts
Since 18.07.2010

:D в момента играча струва 20 кр. това трябва да ви е достатъчно,и не си извъртайте нещата както ви е удобно на колко години е бил.Ако имахте достатъчно акъл щяхте да забележите че съм платила МАКСИМАЛНАТА цена за играча. и т.н и т.н но нямам намерение да ви обръщам внимание вече,направете си още десетина отбора и си правете спец.тренировки и си играйте сами ,избивайте комплекси тук и се бийте в гърдите колко големи мъже сте.

#29 Tolbuhin 29.06.2017 19:54
Tolbuhin
11 Posts
Since 15.11.2016

Mай ти си избиваш комплексите тука в играта...Нямах намерение да пиша тук във Форума,но ти си такъв лъжец че не може и да бъде,но най много ме дояда затова че не стига че мамиш а ми се правиш на девствена мома....Поспри се малко и млъкни защото ще станеш за резил и смях.Знаеш си за далаверите,затова мълчи че да не излязат на светло....Нямам нищо общо с гороспоменатите отбори.Играя си играта за кеф,

#30 Removed user 29.06.2017 20:04
High surf
62 Posts

видяхте ли какво обясни мадам тралала(rofl) (rofl) за супер далаверата:x :x г-жо Бордо извинявам ви се за това че оскверних и поставих под съмнение вашата честност и морал,също моля за извинение че извадих кирливите ви ризи на показ(chuckle) (chuckle) може ли да се покая пред вас на лично(rofl) (rofl) (rofl) (rofl)